Stoły drewniane

 

 

Stoły drewniane wykonywane przez Firmę Meble Janowski cieszą się dużą różnorodnością. Najczęściej zamawianymi są stoły okrągłe, owalne oraz prostokątne.

Tworzymy również stoły nietypowe, o różnorodnych kształtach, których nie sposób opisać, trzeba je zobaczyć.

Nasze wyroby idealnie pasują w salonach, kuchniach, jadalniach. Proponowane produkty świetnie dopasowują się do Państwa wnętrz. Nadają się również zarówno do niewielkiego mieszkania, jak i dużego domu.

Wykonujemy stoliki do barów, pubów, a także restauracji.

Nasze wyroby muszą na czymś stać, a więc proponujemy Państwu nogi toczone, proste, nogi stylizowane. Proponujemy stoły na jednej nodze, a także stoły na ośmiu nogach, na pazurach, na łapach, nogi ludwikowskie, nogi skrętne. Z chęcią przyjmiemy wyzwanie stworzenia dla Państwa nóg, a także całych stołów zaprojektowanych przez architektów.

Stosujemy dodatki ze stali nierdzewnej.

Do wykończenia powierzchni  używamy lakierów poliuretanowych odpornych na gorące, na rozlany alkohol. Używamy także barwników, na życzenie klienta meble pokrywamy warstwą oleju meblowego.

Wykonywane stoły są nowoczesne lub stylowe. Wymiary realizujemy na Państwa życzenie. Tworzymy stoły rozkładane, jak również nierozkładane. Wykonujemy stoły, które przed rozłożeniem mogą być niewielkie, a po rozłożeniu dużo większe. Nasze wyroby świetnie pasują w każdym wnętrzu – nowoczesnym, stylizowanym. Największy prostokątny stół, który wykonaliśmy miał długość 7,5 m po rozłożeniu, z kolei największy okrągły – miał średnicę 215 cm. Nasze produkty wykonane są w całości z litego drewna lub podstawa jest z litego drewna, a blat w okleinie naturalnej egzotycznej jak i krajowej.

Z myślą o Państwu mamy do wyboru wiele odcieni wybarwienia drewna, ale także dobieramy kolor pod wybarwienie pozostałych mebli w pomieszczeniu. Meble wykonujemy pod indywidualnego klienta, dlatego też każdy nasz wyrób jest niepowtarzalny. Firma Meble Janowski oferuje stoły posiadające niepowtarzalny styl, elegancję oraz trwałość.

Nasze wyroby można oglądnąć oraz usiąść na nich w wielu miejscach Polski, jak i świata, a także w naszym Salonie Meblowym MAX w Izdebniku /droga łącząca Zakopiankę z Wadowicami/. Stolarnia znajduje się w Lanckoronie /koło Kalwarii Zebrzydowskiej.